Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/ipronstr/domains/ipronevents.pl:/tmp:/var/tmp:/home/ipronstr/.tmp:/home/ipronstr/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/ipronstr/domains/ipronevents.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/home/ipronstr/domains/ipronevents.pl:/tmp:/var/tmp:/home/ipronstr/.tmp:/home/ipronstr/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/ipronstr/domains/ipronevents.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
O firmie - Ipron Events

O firmie

grupka osób ubrana w czarne koszulki i spodnie moro, uśmiechająca się do zdjęcia

Ipron Events to dział firmy szkoleniowo doradczej, który powstał w 2008 roku w wyniku połączenia się kilku pasjonatów Ekstremalnych Sportów.

Elementem wspólnym jest zamiłowanie do przygody i aktywne spędzanie czasu wolnego w połączeniu z wyznaczaniem nowych granic. Po godzinach przepracowanych w biurach, w weekendy zabieramy plecaki i wyruszamy na spotkanie niesamowitej przygody, do której chcemy zaprosić także i Państwa.

Stawiamy przed sobą cel, jakim jest profesjonalne tworzenie imprez integracyjnych, które zapewnią niezapomniane wrażenia i satysfakcję klienta. Każde spotkanie i każda impreza integracyjna to dla nas nowe wyzwanie, któremu chcemy sprostać na jak najwyższym poziomie. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie i ich pasja. W połączeniu wielu gorących pomysłów, zamiłowaniu do przygody i doświadczenia powstają fascynujące i śmiałe projekty, których odbiorcami są szkoły, firmy i osoby prywatne z całego kraju.

.

Miejscem naszych imprez, jest Poligon Exploseum, stworzony na terenie fabryki materiałów wybuchowych z okresu II wojny światowej, który specjalnie przygotowaliśmy pod gry i imprezy jakie organizujemy. Poligon mieści się przy Exploseum – Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 hektary terenu leśnego, na którym znajduje się strefa magazynowa obszaru produkującego niegdyś nitroglicerynę – nieodzowny składnik w produkcji prochu bezdymnego. Na całym terenie znajduje się 10 budynków połączonych tunelami. Pomiędzy nimi zalesiony teren o bardzo zróżnicowanej ilości wzniesień.

Wszystko to w połączeniu z najbardziej kreatywną firmą regionu kujawsko-pomorskiego daje dobrą zabawę, ekstremalne przeżycia i moc niezapomnianych wrażeń

ścieżka w lesie
duch mężczyzn stojących przed bunkrem
człowiek wchodzący do opuszczonego budynku