ASG

Airsoftgun to zespołowa gra terenowa analogiczna do mniej zaawansowanego Paintball’a. Gracze wykorzystują repliki autentycznych broni w skali 1:1 strzelające 6-milimetrowymi kulkami.

Repliki ASG wykorzystywane są do treningów oddziałów antyterrorystycznych czy jednostek specjalnych. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi pozwalają na wierne oddanie pola walki.

Dla nas ASG jest to forma sportu ekstremalnego, wymagająca od gracza pełnego zaangażowania i rozwijająca umiejętności działania w grupie, refleks, zdolność percepcji oraz kondycję. W kontekście grupy, uczy pracy zespołowej, odpowiedzialności za siebie i innych. Poprzez wyzwalanie emocji w czasie gry, buduje i wzmacnia więzi między grupowe.

ASG to przede wszystkim wierne repliki każdej dostępnej broni strzelające na odległość 2 do 4 razy dłuższą niż najlepsze repliki paintbalowe. Niewątpliwą zaletą jest realizm gry, wierność wykonania repliki, odległość strzału (od 35 do 120 metrów) szybkostrzelność (około 2000 kulek na minutę) i ciekawe scenariusze, które zapewniają niesamowitą zabawę nawet dla najbardziej wymagających graczy.

Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, szkół i firm, które chcą sprawdzić się na realistycznie odwzorowanym polu walki. Nie ważne, czy jesteś doświadczonym graczem, czy przyjeżdżasz do nas po raz pierwszy. Opieka naszych instruktorów, perfekcyjnie przygotowany sprzęt i teren gry pozwolą poczuć się jak na prawdziwym polu walki. Co weekend organizujemy grupy od 20 do 120 osób zapewniając sprzęt i opiekę instruktorów.

Cena

Rekrut: 150 zł

W cenie: replika, maska, mundur, nieograniczona liczba pocisków, ubezpieczenie, opieka instruktorów.

Gracz z własnym sprzętem: 65 zł

(czyli gracz, który posiada swoją replikę, mundur oraz kulki)

Czas gry: ok 3 godzin