Imprezy Integracyjne

Chłopak chodzący po skrzynkach przybijający piątkę mężczyźnie ubranego w biały strój

Hydrozagadka

Misją uczestników jest zdobycie skarbu, szybciej niż drużyna przeciwna. Jak to zrobić? Trzeba wydobyć kapsułę, w której ukryte są cenne wskazówki. Żeby tego dokonać zespół musi zbudować przemyślaną instalację, dzięki której osiągną cel. Elementy do budowy hydrozagadki uczestnicy zdobywają poprzez wykonywanie zadań sprawnościowych. To wesoła i pełna zwrotów akcji gra o zróżnicowanym poziomie trudności.

dwóch wojskowych celujących do czegoś z broni

Sarin – gra o życie

Oddział specjalny Marines dostaje za zadanie odbić fabrykę broni nuklearnej z rąk terrorystów, którzy podłożyli ładunki wybuchowe i grożą detonacją. Jest to 4 godzinny dynamiczny scenariusz, w którym oprócz ciągłej wymiany ognia i działań militarnych od zawodników wymaga się rozszyfrowania zagadki i rozbrojenia bomb znajdujących się terenie fabryki.

Śladami Indiana Jones’a

To gra terenowa z elementami gry miejskiej, oparta o kanwę przygód legendarnego Indiana Jones’a. Zadaniem uczestników jest rozwikłanie zagadki zaginięcia przyjaciela oraz odnalezienie skarbu.

Ponieważ czas jest w tej sytuacji na wagę złota uczestnicy muszą wystawić dwie grupy poszukiwaczy, by zmaksymalizować prawdopodobieństwo wygranej. Wygrywa zespół, który rozwiąże zagadkę oraz odnajdzie tajemniczą przesyłkę.

Wyścigi Zaprzęgów

Gra integracyjna „Wyścigi zaprzęgów” to niezapomniana zabawa, podczas której każdy zawodnik będzie mógł wykazać się inwencją twórczą i wesprzeć swój zespół na etapie projektowania, zdobywania materiałów i budowy, czy wykazać się niezłym sprytem pomagając zespołowi w budowie zaprzęgów czy wózków pociągowych. Gra wymaga od zawodników dużej kreatywności i pomysłowości w budowie wyścigowych pojazdów.

Czterech mężczyzn ścigających się

Zjazd na Byle Czym

Dziś właśnie rozpoczyna się polowanie na geniuszy. Z racji tego, że poprzeczka geniuszu została postawiona wysoko, szaleństwo, które idzie z nim w parze, musi mu dorównać. Uczestnicy wcielą się w rolę konstruktorów pojazdów wyprzedzających swym pomysłem epokę. Im większa oryginalność tym wyżej oceniony projekt. Ale ale… wygląd to nie wszystko. Ważna jest także stabilność konstrukcji oraz wytrzymałość na niebezpieczne przeszkody, zakręty czy nawet ataki konkurencji.

Czerwony samochód terenowy jadący w błocie

Rajdy 4×4, 4×2

To zabawa dla ludzi wysportowanych i lubiących rywalizację z innymi zespołami. Wyznaczamy dystans jazdy samochodem na orientację i wysyłamy zespoły w świat, które na podstawie zagadkowej mapy muszą w jak najszybszy sposób przejechać trasę i zaliczyć wszystkie punkty kontrolne.

Ipron Olimpic Games

To gra, która świetnie sprawdza się podczas integracji dużej liczby osób. Uczestnicy zostają podzieleni na mniejsze zespoły. Każdy zespół dostaje mapę i wskazówki potrzebne do przejścia trasy, podczas której czekają różne stacje sprawnościowe. Wygrywa ten zespół, który najlepiej poradzi sobie z stawianymi wyzwaniami i dotrze na metę.

Wyścigi Tratw

Przezabawna i bardzo mokra zabawa, którą realizujemy w okresach letnich nad jeziorami. Zespoły mają za zadanie wybudować tratwy na których będą się ścigać. Jak to w życiu bywa rywalizacja jest nie tylko na wodzie ale i o ograniczone zasoby do produkcji superszybkich łodzi.

Piwko w minutę

Piwko w minutę to atrakcja, która z pewnością zintegruje każdą grupę. Spośród uczestników zostają wyłonieni wybrańcy, których zadaniem będzie sprostanie wielu nietypowym wyzwaniom.
Gra wzorowana na teleturnieju milion w minutę z uwagi na aspekt rywalizacji budzi spore emocje wśród uczestników i publiczności. Różnorodność zadań oraz ich potencjalna łatwość sprawiają, że niemal każdy chce spróbować swoich sił. Na najlepszych oczywiście czekają atrakcyjne nagrody.

Reakcja łańcuchowa

Świetna gra integracyjna, w nieco bardziej spokojnym tonie niż nasze gry terenowe. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie procesu i utworzenie maksymalnie długiego łańcucha zdarzeń, który począwszy od pierwszego momentu aż do ostatniej chwili będzie funkcjonował zgodnie z założeniem i planem. Do rozpoczęcia reakcji łańcuchowej siłę przykładamy tylko raz. Tym samym zapoczątkowujemy ciąg zdarzeń, który od samego początku zmierza do efektywnego zakończenia.