Zadzwoń do nas: (+48) 537 777 772

Oferta

ASG

Airsoft Gun to więcej niż Paintball. To manewry militarne oddające realizm pola walki. Wierne repliki broni (AK, G36 ) strzelające na odległość 2x większą niż w Paintballu z prędkością 2000 kulek na minutę. To poligon na terenie DAG Fabrik Bromberg – Fabryki dynamitu Alfreda Nobla z czasów II Wojny Światowej. ASG to prawdziwy spork ekstremalny.

Więcej

Zabawy Linowe

Tutaj zakosztujesz adrenaliny w czystej postaci. Nasz ekstremalny Park linowy to wyzwanie dla wszystkich którzy chcą zmierzyć się ze swoimi słabościami i zajrzeć przygodzie prosto w oczy. Przygotowaliśmy ponad 20 stacji wysokościowych rozwieszonych na naszym poligonie.

Więcej

Wieczory Integracyjne

Po dniu spędzonym na szkoleniu, gdy czas spotkać się z uczestnikami na wspólnej kolacji warto pomyśleć o tym by ten z pozoru spokojny czas zamienić w wyjątkowe spotkanie podczas którego animatorzy Ipron Events zapewnią niezapomniane atrakcje.

Więcej

Wyjazdy Advanture

Wyjazdy adventure to oferta dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego. Na próżno szukać tutaj ofert, scenariuszy, w tym dziale ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia, możliwości fizyczne i granice lęku. Jesteś żądny przygód? - napisz do nas!

Więcej

Atrakcje Piknikowe

Szykujesz piknik firmowy? Organizujesz imprezę plenerową dla przyjaciół, rodziny? Chcesz by tego typu impreza długo zapadła w pamięć jej uczestnikom? Lub może nie masz głowy do organizacji tego typu eventu i chcesz by zrobili to za Ciebie specjaliści? - Sprawdź jakie atrakcje możemy zapewnić na Twojej imprezie. Ipron Events chętnie zajmie się organizacją takiej imprezy dla Ciebie.

Więcej

Urodziny Małego Komandosa

Jeżeli interesuje Cię ta podstrona to oznacza, że Twoje dziecko „zaliczyło” już wszystkie możliwe sposoby spędzania urodzin a Ty stajesz jak co roku przed wyzwaniem jak zorganizować kolejne wyjątkowe urodziny swojego ukochanego dziecka. – Odpowiedź jest prosta Urodziny na Poligonei Exploseum.

Więcej

Airwheel Park Myślęcinek

Jeżeli szukasz nietuzinkowego sposobu spędzania wolnego czasu to zapraszamy cię do naszej wypożyczalni na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Znajdziesz tam nasze urządzenia, które umilą ci czas i pozwolą ci zwiedzić to miejsce w szybki i przyjemny sposób.

Więcej